Пройшов гала-концерт обласного конкурсу «НАД ЧУМГАК-РІКОЮ»

Дата: 17.06.2024 15:11

Вдруге, 15 червня   в селі Канаткузівка пройшов гала-концерт учасників,  започаткованого у 2023 році обласного конкурсу протяжної  пісні  «Над Чумгак-рікою». У ньому взяли участь  фольклорні колективи Черкащини в рамках Мандрівного фольклорного фестивалю «УЗВАР-фест». Переможців привітали  директор обласного центру народної творчості   Черкаської обласної ради Таміла ІВАНОВА та головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Шрамківської сільської ради Олена БУРЯЧЕНКО.

Всі учасники гала-концерту отримали дипломи та грошові сертифікати. Гран-прі  конкурсу було вручено народному аматорському фольклорно-автентичному колективу «КАЛИНА» Грушківського сільського Будинку Кам’янської міської ради. Приємно відзначити, що  колективам Шрамківської громади було присуджено призові місця  - народному аматорському родинному колективу «РОЗРАДА» Степанівського СБК ( ІІІ місце) в номінації «народний аматорський фольклорний колектив», аматорським фольклорним колективам «ДЕМКІВЧАНКА» Демківського БК ( І місце) та «ЧЕРКАСЬКІ ЦОКОТУХИ»( ІІ місце) Кононівського сільського Будинку культури в номінації «аматорський фольклорний колектив». А наш соловейко - соліст Володимир БУБЛИК Демківського БК виборов І місце у номінації «малі форми виконання»  та отримав диплом і подарунок у номінації «відкриття року». Приз глядацьких симпатій отримав аматорський фольклорний дует «БЕРЕГИНЯ»  Шевченківського сільського клубу Березняківської сільської ради, який  сподобався глядачам  та набрав найбільше вподобань - 3625. Всі учасники подарували глядачам українські старовинні пісні Черкащини в автентичному виконанні.

Дуже добре, що сучасна молодь теж навчається автентичному співу, так Марія Самовол (14 років), солістка Черкаського міського БК ім. Івана Кулика, яка виборола І місце в номінації «малі форми виконання». А колектив-супутник народного аматорського фольклорно-автентичного колективу  «КАЛИНОВА РОДИНА»- «КАЛИНОВЕ НАМИСТЕЧКО» , Кантакузівського СБК вразив глядачів своїм виконанням старовинної української пісні.

Бажаємо  кожному колективу-учаснику  натхнення, міцного здоров'я та творчих досягнень! Співайте серцем, співайте душею і хай Ваш спів  шириться на славу нашої рідної землі.