Низький уклін тобі, Герою та вічна пам’ять...

Дата: 18.06.2024 14:50

Сьогодні, 18 червня, Шрамківська громада у невимовному горі, живим коридором, стоячи на колінах, зустріла свого Героя – КУРИЦЮ ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА та провела його в останню дорогу.
Василь загинув 12 червня 2024 року у бою за нашу Батьківщину в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області, під час виконання завдання по виявленню та знищенню сил противника, отримавши поранення не сумісні з життям, будучи вірним військовій присязі.
Василь був призваний на військову службу в  квітні 2023 року. Служив солдатом, оператором 3-го відділу протитанкових керованих ракет роти вогневої підтримки 4-го батальйону оперативного призначення.
     Зовсім молодий, неодружений, мужній, добрий, щирий.
Василь любив спорт – особливо футбол та шашки, був уважним сином та надійним другом.

Народився Василь 26 березня 1996 року в родині Ірини та Івана Куриці в селі Кононівка. Закінчив Кононівську загальноосвітню школу. Після закінчення школи вступив до Березанського професійного аграрного ліцею, де отримав спеціальність тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту с/г машин та установ.
Після закінчення ліцею знову продовжив навчання – навчався в Київському залізничному училищі, отримав професію оглядач вагонів, складач поїздів, провідник пасажирських вагонів. Працював Герой в м. Боярка Київської області на залізниці слюсарем-ремонтником.
     Василь мав безліч планів та мрій, але втратив найцінніше – життя.
Василю назавжди залишилося 28 років, в нього залишилися батьки.
Сумуємо, пам’ятаємо і не прощаємо тих, хто приніс нам цю страшну жорстоку війну. Співчуваємо рідним і близьким. Щиро розділяємо біль втрати та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Низький уклін тобі Василю та Вічна пам’ять!
Герої не вмирають.