Конституція – за нас! Конституція – за Україну!

Дата: 28.06.2024 14:54

Люди не зобов'язані досконало знати Конституцію. Але ми маємо право її знати і повинні цим правом користатися. Бо Конституція – це не просто символ. Це «Книга книг» цивілізованого громадянського суспільства, і вона справді здатна захищати права людини. Адже ми, громадяни, народ і насправді є тим "єдиним джерелом влади", як про це вказано в Основному законі.

З нагоди Дня Конституції України, в центрі с. Шрамківка відбувся урочистий мітинг «Конституція для всіх і великих і малих». Як і годиться, захід розпочали урочистим виконанням Гімну держави  та хвилиною мовчання за загиблими громадянами в роки агресії росії на нашій землі. До присутніх з вітальним словом звернувся голова громади Анатолій КУЛЯ, який сказав: «Кожний народ має свою мову, свої традиції і звичаї, що виробилися упродовж багатьох століть. У кожного народу є свої національні святині, символи – серед них Конституція – головний Закон, за яким ми з вами живемо в Україні. Ми - українці, народ, який кров’ю і потом виборює свою волю кожного дня, тож хочу побажати всім нам перемоги, яка принесе спокій у кожний куточок нашої країни, у кожну родину. Слава Україні!»

Свою творчість учасникам заходу подарували вихованці Дитячої школи мистецтв та ансамбль «Джерело». Цього ж дня о 10.00 год. відбувся  благодійний концерт «Україна Понад Усе» в с. Степанівка. Перед глядачами виступили учасники художньої самодіяльності сіл: Степанівки, Шрамківки, Кононівки.