Пам’ять про тебе – назавжди у наших серцях!

Дата: 13.07.2024 08:19
Кількість переглядів: 2043

12 липня Шрамківська громада живим коридором, стоячи на колінах та з квітами в руках, зустріла та провела в останню дорогу свого Героя САВЧЕНКА ЮРІЯ ДМИТРОВИЧА.
З 30 червня по 8 липня Юрій вважався зниклим безвісти внаслідок бойових дій під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області.
Юрій загинув 30 червня 2024 року мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність.
В квітні 2023 року Юрій був призваний по мобілізації на військову службу. Служив солдатом, помічником гранатометника 1-го відділення 2-го взводу оперативного призначення, 10-ї роти оперативного призначення (на бойових машинах піхоти) 4-го батальйону оперативного призначення.

Народився Юрій 5 січня 1988 року, в с.Погреби.
У Юрія було дуже багато друзів, які його поважали за щирість і відкритість. Закінчив Погребську середню школу, після закінчення школи навчався в Київському технікумі муніципального управління, де отримав спеціальність інженера – електрика. Далі продовжив навчання в Київській академії муніципального управління за спеціальністю інженер-електрик.
Після отримання вищої освіти працював на різних підприємствах м. Київ по спеціальності інженер – електрик, де завжди користувався авторитетом та повагою.
Юрій був радісним та привітним, чоловік з добрим серцем, мав багато планів і мрій…..
Юрію назавжди залишилося 36 років.
У Юрія залишився восьмирічний син Андрій, батько та мати.
Такою високою і страшною є ціна нашої свободи.
Юрій Савченко віддав своє життя за мирне майбутнє кожного з нас.
Низький уклін і Царство Небесне тобі, воїне, спи спокійно вічним сном. Пам’ять про тебе – назавжди у наших серцях!
Співчуваємо рідним і близьким. Щиро розділяємо біль втрати та схиляємо голову в глибокій скорботі.
Честь і слава Герою!
Герої не вмирають!