Привітали працівників медичної галузі громади

Дата: 26.07.2024 12:24

26 липня, напередодні професійного свята Дня медичного працівника сільський голова Анатолій Куля та старости старостинських округів привітали працівників медичної галузі громади, за віддану працю, сумління та щире серце нагородили грамотами,  вручили необхідне медичне та комп’ютерне обладнання для ФАПів та АЗПСМ.

Медична галузь завжди мала і матиме пріоритетне значення у діяльності територіальної громади.

Сільська рада робить все, щоб зберегти медичні заклади, осучаснити їхню матеріально-технічну базу та вивести якість медичних послуг на значно вищий рівень.

З початку 2024 року у всіх медичних закладах громади проведені поточні ремонти.

Бажаємо всім працівникам охорони здоров’я радості, щастя, злагоди, миру та нових досягнень.