Він поповнив ряди небесного війська

Дата: 31.07.2024 14:54

Сьогодні, 31 липня, Шрамківська громада зустріла та провела в останню дорогу свого Героя ОГІЯ РОМАНА ІВАНОВИЧА.

Роман загинув 20 липня 2024 року в м. Покровськ Донецької області, будучи відданим військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок.

21 липня 2023 року Роман був призваний по мобілізації на військову службу. Служив водієм автомобільного відділення підвозу боєприпасів автомобільного взводу роти логістики.

Народився Роман 18 листопада 1966 року в місті Стаханов, зараз Кадіївка Луганської області. Навчався в СПТУ № 66 в м. Стаханові. Після навчання здобув професію гірничого електрослюсаря. З 1986 року працював по професії на шахті підземним електрослюсарем. У 1993 році з сім’єю переїхали на постійне місце проживання в село Демки, на батьківщину свого батька. Працював на місцевій молочно-товарні фермі дояром, потім в місцевому колгоспі охоронцем, потім завідуючим Демківським БК. В 2013 році знову переїхав в м. Стаханов. Працював охоронцем, потім таксистом. До мобілізації проживав в с. Новопавлівка, Покровського району, Донецької області з дружиною та сином.

Роман був трудолюбивим, вправним господарем, не цурався ніякої роботи, був щирим та добрим.

Він був люблячим чоловіком та гарним батьком.

Роману назавжди залишилось 57 років.

Немає прощення російській федерації за горе, яке вона принесла, ступаючи по нашій, Українській землі.

Герої не вмирають. Вони поповнюють ряди небесного війська і вічно живуть в пам’яті тих, хто їх любив…

Низький уклін Воїну, перед яким ми всі в неоплатному боргу.

Ми схиляємо свої голови в пошані перед пам’яттю бійця.

З великою скорботою поділяємо біль втрати з рідними.