Шрамківська сільська територіальна громада
Черкаська область, Золотоніський район

14 грудня – День пам'яті: Вшанування героїчного подвигу ліквідаторів Чорнобильської катастрофи

Дата: 14.12.2025 04:40
Кількість переглядів: 179

Фото без опису

 

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції, родини чорнобильців!

14 грудня наша країна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Днем ліквідатора називають його ветерани.

В цей день ми вшановуємо мужніх і самовідданих людей, які ціною свого здоров’я зберегли життя і здоров’я мільйонам українців та європейців, чия професійна майстерність підтверджена часом, кому на долю випало випробування «мирним» атомом.

Саме силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.

Тож сьогодні ми глибоко вдячні усім ліквідаторам, які  не  покладаючи рук, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби обмежити біду, зупинити розбурхану стихію некерованої ядерної реакції.

Низько схиляємо голови перед тими, хто віддав життя, зупиняючи ядерний смерч. Серед тих, які боролися зі страшним лихом було чимало наших земляків. Вони зробили все, що від них залежало, і цим врятували життя мільйонів громадян.

Прийміть щирі слова подяки та поваги за вашу мужність, терпіння, доброту і сердечність.

Хай у вашому житті все буде гаразд, а в Україну прийде довгоочікуваний мир і перемога!

Сільський голова  Анатолій КУЛЯ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь