Головне управління ДПС у Черкаській області інформує

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування: збір щодо валютних цінностей, розміщених на рахунках в іноземних банках

Сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування Збору таких ставок:

08:20:52 18.11.2021

Залучення працівників до виконання робіт по цивільно-правових договорах (договорах підряду)

Чи враховує ФОП – платник ЄП до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах, працівників, яких залучає до виконання робіт по цивільно-правових договорах (договорах підряду)?

08:19:03 18.11.2021

Обчислення суми податкових зобов’язань з земельного податку СГ

Як обчислюється сума податкових зобов’язань з земельного податку СГ, який з певних причин не може своєчасно отримати витяг із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки?

09:47:46 11.11.2021

Алгоритм розрахунку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ФО, у власності якої перебуває декілька об’єктів житлової нерухомості різних типів, якщо загальна площа одного з них перевищує п’ятикратний розмір неоподатковуваної площі, а сумарна загальна площа всіх об’єктів вказаний розмір не перевищує

17:40:56 26.10.2021

Започаткували власну справу за 9 місяців 2021 року 6519 суб’єктів господарювання Черкащини

За повідомленням начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка, в січні - вересні 2021 року кількість новостворених суб’єктів господарювання регіону, взятих на податковий облік в Головному управлінні ДПС у Черкаській області, склала 6519 платників податків, з них 867 юридичних осіб та 5652 фізичні особи-підприємця.

14:39:31 21.10.2021