Головне управління ДПС у Черкаській області інформує

Витрати фізичної особи – підприємця від провадження господарської діяльності на загальній системі оподаткування

Головне управління ДПС у Черкаській області нагадує, що порядок оподаткування доходів фізичних осіб – підприємців визначений ст. 177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

14:37:11 21.10.2021

Що є виробами медичного призначення та лікарськими засобами з метою застосування РРО?

Відповідно до абзацу тридцять шостого ст. 2 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», із змінами та доповненнями, вироби медичного призначення (медичні вироби) – будь-який інструмент, апарат, прилад, пристрій, програмне забезпечення, матеріал або інший виріб, призначені для діагностики, лікування, профілактики організму людини та (або) забезпечення таких процесів.

14:36:44 21.10.2021

З початку 2021 року місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування отримали 24,6 млн. гривень

За повідомленням начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Антона Царюка, місцеві бюджети Черкаської області від ліцензування виробництва, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами за 9 місяців 2021 року отримали 22,3 млн. гривень. Також від ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним отримано 2,3 млн. гривень.     Головним управлінням ДПС у Черкаській області у січні-вересні 2021 року видано ліцензій: 5 - на право оптової торгівлі алкогольними напоями - сидром та перрі (без додання спирту); 2 - на право оптової торгівлі алкогольними напоями, виключно пивом для виробників пива з обсягом виробництва до 3000 гектолітрів на рік; 4 - на право оптової торгівлі алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту); 1 - на право оптової торгівлі спиртом етиловим; 1 - на право оптової торгівлі тютюновими виробами; 2 432 - на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями; 313 - на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями (пивом); 16 - на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями - сидром та перрі (без додання спирту); 2 215 - на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами;  1 - на зберігання пального; 190 - на зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки); 38 - на право роздрібної торгівлі пальним; 12 - на оптову торгівлю пальним, за відсутності місць оптової торгівлі. нашої країни та області.

11:57:00 08.10.2021

Випадки, в яких майно звільняється з податкової застави

Відповідно до п. 88.1 ст. 88 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) з метою забезпечення виконання платником податків своїх обов’язків, визначених цим ПКУ, майно платника податків, який має податковий борг, передається у податкову заставу.

11:56:44 08.10.2021

Алгоритм дій подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації через вебпортал ДПС

Відповідно до абзацу першого п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням щодо належних йому активів фізичної особи, протягом визначеного підрозд. 9 прим. 4 розд. XX ПКУ періоду одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію (далі – Декларація) в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.      Форма Декларації та Порядок подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації затверджені наказом Міністерства фінансів України від 02.08.2021 № 439.

11:55:37 08.10.2021