Працюємо заради людей

Сучасне життя громади в умовах воєнного стану надзвичайно динамічне і багатовекторне, що вимагає від старости знань і умінь, а головне – бажання працювати на результат 24/7, ефективно вирішувати проблеми, з якими звертаються жителі громадяни. При цьому староста має  бути фахівцем у різних галузях: в питаннях благоустрою, соціального захисту, мобілізації, психології, права, земельних питаннях. Цим матеріалом ми започатковуємо на сайті нову рубрику «З життя старостинських округів громади», де будемо висвітлювати основні результати повсякденної роботи наших старост.  І розпочнемо сьогодні із Кантакузівського старостинського округу, опікується яким староста Валентина Ткаченко. 20 лютого провела робочу зустріч з управляючим ТОВ «Щедре поле» Олександром Крикуном, під час якої обговорили питання надання послуг трактора для впорядкування одного з сміттєзвалищ с.Кантакузівка.

08:19 22.02.2023